Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara
E-pood

Tooted

liisi

Garantii

UNOLIK OÜ toodetele, mis on ostetud meie kauplustest, kehtib kahe aastane garantii, mille tähtaeg algab kauba kättetoimetamise päevast. Garantii kehtib võimalikele tootmisdefektidele tingimusel, et toote paigaldamisel on järgitud pakendis olevat toote kokkupanemise juhendit ja toodet on kasutatud sihtotstarbeliselt.

Garantiist tulenevate õiguste teostamiseks peate garantii ajal ilmnenud defektidest Unolik Oü’le teatama vähemalt 1 kuu jooksul peale defekti ilmnemisest, esitades kirjaliku pretensiooni Unolik OÜ E-posti aadressile info@unolik.ee või kauplustesse. Pretensioonis tuleb ära märkida defektse toote nimetus, detaili nimetus ning vea kirjeldus. Pretensioonile peab olema lisatud Unolik OÜ poolt väljastatud saatelehe või arve koopia.

GARANTII KATKEB KUI:

  1. Mööblit pole kasutatud vastavalt otstarbele ning kasutusjuhendi nõudeid ja soovitusi on eiratud.
  2. Mööblile on lisatud algselt mitte ettenähtud detaile.
  3. Mööbli vigastused on tekkinud selle oskamatu käsitlemise, hoidmise või transportimise tagajärjel.
  4. Mööblit on ostja või kolmandate isikute poolt remonditud.
  5. Mööblit on valest hooldatud.
 

GARANTII ALLA EI KUULU

  1. Loomulik kulumine, pleekimine, puidu tekstuuri ja värvitooni muutus. .
  2. Hooldustööd, mille vajalikkus ilmnes alles garantiiajal.
  3. Kergesti purunevad materjalid (klaas, tehismaterjalid jne).

NB! UNOLIK OÜ ei anna garantiid puidu tooni muutustele. Kuna tegemist on naturaalsest puidust toodete detailidega, siis võib detailide toonides aja jooksul tekkida muutusi, mis on põhiliselt tingitud valguse pleekivast mõjust.

Garantii jooksul parandab või asendab Unolik OÜ kõik defektsed detailid või tooted nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 60 kalendripäeva jooksul (pikema perioodi jooksul teavitatakse sellest klienti), alates pretensiooni laekumisest OÜ Unolik.

Garantii andja:
UNOLIK OÜ